Antykoncepcja hormonalna jest obecnie najbardziej skuteczną metodą zapobiegania niechcianym ciążom. To właśnie z tej metody z powodzeniem korzysta wiele kobiet chcących odłożyć w czasie swoje macierzyństwo.

W naszym sklepie przygotowaliśmy pełną gamę najpopularniejszych hormonalnych środków antykoncepcyjnych. Są to między innymi nowoczesne plastry antykoncepcyjne i krążki dopochwowe, które wyróżniają się wygodą stosowania – nie trzeba wtedy pamiętać o regularnym przyjmowaniu tabletek. Również oferujemy tradycyjne tabletki antykoncepcyjne i minipigułki, które wymagają systematycznego przyjmowania. W przypadkach awaryjnych sprawdza się antykoncepcja „po”, która przyjęta w odpowiednim czasie zapobiega ciąży.

Wszystkie znajdujące się w sprzedaży środki antykoncepcyjne są sprawdzone, oryginalne i skuteczne. Przed dobraniem odpowiedniej metody zalecamy dokładne zapoznanie się z zaleceniami i sposobem stosowania wybranego środka. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich produktów antykoncepcyjnych w ofercie!

Wyświetlanie 1–16 z 30 wyników